Wyniki OPPopen

 
Wyniki po uwzględnieniu 1  odrzutka
 
Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5
1 POL 1981 Joanna Fabisiak, Kobieta, 2003, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 9,0 1 1 3 4 (11)
2 POL 2177 Patryk Chełkowski, Mężczyzna, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 9,0 (7) 4 1 2 2
3 BLR 73 Ignatiy Mikhailets, Mężczyzna, 2004, Belarus Minsk RZOP 15,0 9 (10) 4 1 1
4 POL 1712 Jakub Kluk, Mężczyzna, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 23,0 10 2 2 9 (14)
5 POL 1608 Jakub Kamiński, Mężczyzna, 2003, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 32,0 (15) 6 8 6 12
6 BLR 45 Yury Yarashevich, Mężczyzna, 2006, Belarus Minsk RZOP 38,0 4 12 15 (16) 7
7 POL 1936 Mateusz Gigielewicz, Mężczyzna, 2005, KS BAZA Mrągowo 39,0 12 15 (bfd) 3 9
8 BLR 972 Platon Komleu, Mężczyzna, 2004, Sdushor Neman Belarus Grodno 41,0 (13) 11 13 12 5
9 BLR 200 Leonid Sharubin, Mężczyzna, 2004, Belarus Minsk RZOP 42,0 (19) 7 11 11 13
10 BLR 37 Felicia Mikhailets, Kobieta, 2006, Belarus Minsk RZOP 45,0 3 14 21 7 (27)
11 BLR 838 Yaraslav Zapolski-Dovnar, Mężczyzna, 2005, Belarus Minsk RZOP 45,0 11 17 (18) 13 4
12 POL 1167 Konrad Dziąba, Mężczyzna, 2004, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 45,0 20 5 5 15 (ocs)
13 BLR 1202 Vladislav Ushakov, Mężczyzna, 2005, Belarus Minsk RZOP 46,0 2 9 14 21 (22)
14 POL 2006 Amelia Potejko, Kobieta, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 46,0 5 25 10 (26) 6
15 BLR 282 Matsuei Martonchyk, Mężczyzna, 2005, Sdushor Minsk Belarus 48,0 (30) 13 12 20 3
16 BLR 505 Dzianis Sukhau, Mężczyzna, 2007, Sdushor Minsk Belarus 55,0 8 (31) 6 17 24
17 BLR 515 Yaramir Valoshynau, Mężczyzna, 2006, Sdushor Minsk Belarus 58,0 (21) 8 16 19 15
18 POL 1942 Kacper Warywoda, Mężczyzna, 2005, Nauticus YC Olsztyn 59,0 (ocs) 19 9 8 23
19 LTU 95 Rokas Germanavicius, Mężczyzna, 2008, Bangputys 66,0 (51) 24 24 10 8
20 BLR 973 Rudolf Abasau, Mężczyzna, 2005, Sdushor Neman Belarus Grodno 77,0 17 21 20 (23) 19
21 LTU 98 Matas Kniubas, Mężczyzna, 2006, Bangputys 80,0 (ocs) 16 23 25 16
22 BLR 2 Adrian Augustynowicz, Mężczyzna, 2007, Sdushor Neman Belarus Grodno 81,0 26 23 22 (34) 10
23 BLR 333 Vasiliy Liaushynski, Mężczyzna, 2006, Sdushor Minsk Belarus 81,0 24 20 19 (30) 18
24 BLR 232 Saveliy Morozov, Mężczyzna, 2003, Sdushor Minsk Belarus 96,0 (ocs) 3 7 5 ocs
25 POL 313 Yaraslav Silin, Mężczyzna, 2003, Sdushor Minsk Belarus 102,0 6 28 33 (43) 35
26 BLR 201 Anton Zdanov, Mężczyzna, 2004, Belarus Minsk RZOP 105,0 16 29 31 29 (36)
27 BLR 141 Ivan Tserashkou, Mężczyzna, 2005, Sdushor Neman Belarus Grodno 110,0 23 32 (41) 24 31
28 POL 1363 Hanna Borkowska, Kobieta, 2008, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 115,0 29 36 25 (49) 25
29 POL 1296 Antoni Koźmiński, Mężczyzna, 2006, KS BAZA Mrągowo 116,0 44 18 26 (51) 28
30 POL 1830 Emil Siwko, Mężczyzna, 2003, UKS Żegluj Lublin 120,0 36 26 28 (38) 30
31 POL 306 Tomasz Zadora, Mężczyzna, 2007, UKS Żegluj Lublin 125,0 (ocs) 48 30 27 20
32 BLR 5473 Kanstantsin Dziamentsyeu, Mężczyzna, 2003, Sdushor Minsk Belarus 128,0 (ocs) 22 35 31 40
33 POL 1361 Kacper Karbownik, Mężczyzna, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 129,0 28 42 37 22 (ocs)
34 POL 1364 Jan Fuk, Mężczyzna, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 132,0 34 35 (bfd) 46 17
35 BLR 711 Yelisei Rachkowvski, Mężczyzna, 2006, Sdushor Minsk Belarus 133,0 (ocs) 41 17 36 39
36 POL 1444 Ewa Czapla, Kobieta, 2005, UKS Żegluj Lublin 135,0 (ocs) 45 36 28 26
37 POL 1600 Radosław Parzych, Mężczyzna, 2005, KS BAZA Mrągowo 137,0 (46) 33 27 32 45
38 BLR 51 Katsiaryna Miraniuk, Kobieta, 2004, Sdushor Neman Belarus Grodno 142,0 31 39 34 (47) 38
39 POL 1365 Oliwia Siedlecka, Kobieta, 2007, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 143,0 35 40 39 (44) 29
40 BLR 5 Zbihneu Talochka, Mężczyzna, 2004, Sdushor Neman Belarus Grodno 149,0 18 49 48 (66) 34
41 LTU 410 Meda Rimaite, Kobieta, 2005, Baltic Sails 151,0 55 (ocs) 29 14 53
42 POL 12971 Maciej Szawkowski, Mężczyzna, 2008, KS BAZA Mrągowo 151,0 37 30 (54) 33 51
43 POL 11 Tomasz Rataj, Mężczyzna, 2007, KS BAZA Mrągowo 152,0 25 47 45 35 (48)
44 POL 71 Daniel Łachacz, Mężczyzna, 2008, KS BAZA Mrągowo 155,0 32 50 (58) 18 55
45 POL 1749 Maciej Lewiński, Mężczyzna, 2006, UKS Żegluj Lublin 157,0 39 (63) 47 50 21
46 POL 1498 Kacper Kryszewski, Mężczyzna, 2007, GKŻ 157,0 (ocs) 46 32 37 42
47 POL 18 Filip Szloński, Mężczyzna, 2007, KS BAZA Mrągowo 170,0 54 34 49 (69) 33
48 LTU 556 Dominykas Wybornas, Mężczyzna, 2006, Bangputys 172,0 42 (53) 50 39 41
49 POL 2222 Karol Stachowski, Mężczyzna, 2009, GKŻ 173,0 (50) 44 44 42 43
50 POL 749 Dante Luciani, Mężczyzna, 2006, UKS Żegluj Lublin 177,0 49 (65) 38 53 37
51 BLR 2808 Mryia Pryshepava, Kobieta, 2004, Belarus Minsk RZOP 180,0 45 51 (dnf) 40 44
52 LTU 70 Dadas Lukosevicius, Mężczyzna, 2008, Bangputys 184,0 14 54 57 (64) 59
53 LTU 1132 Gajdys Zygimantas, Mężczyzna, 2006, Bangputys 184,0 (dnf) 64 40 48 32
54 BLR 978 Yaraslau Komleu, Mężczyzna, 2008, Sdushor Neman Belarus Grodno 186,0 48 38 51 (59) 49
55 LTU 35 Arnas Vaiswys, Mężczyzna, 2004, Bangputys 187,0 27 43 55 62 (67)
56 LTU 826 Jonas Vimantas, Mężczyzna, 2007, Bangputys 193,0 53 52 42 (58) 46
57 POL 17 Zuzanna Maliniewicz, Kobieta, 2007, KS BAZA Mrągowo 202,0 41 60 60 41 (63)
58 LTU 1570 Jokubas Wybornas, Mężczyzna, 2007, Bangputys 203,0 40 37 (dnf) 45 dnf
59 LTU 814 Domas Janciuks, Mężczyzna, 2006, Bangputys 207,0 56 27 43 (dnf) dnf
60 BLR 1091 Daniil Kalikou, Mężczyzna, 2007, Sdushor Neman Belarus Grodno 210,0 33 59 68 (71) 50
61 POL 907 Aleksandra Sikorska, Kobieta, 2005, UKS Żegluj Lublin 216,0 38 67 59 (70) 52
62 POL 4705 Filip Różycki, Mężczyzna, 2009, GKŻ 217,0 47 58 (62) 54 58
63 POL 13 Hugo Campistro, Mężczyzna, 2006, YKP Warszawa 219,0 43 62 52 (63) 62
64 POL 4707 Franciszek Zając, Mężczyzna, 2008, GKŻ 224,0 58 (71) 46 60 60
65 POL 4708 Michał Roman, Mężczyzna, 2009, GKŻ 224,0 59 57 (65) 61 47
66 LTU 611 Rokas Jasaitis, Mężczyzna, 2009, Bangputys 226,0 63 55 56 52 (dnf)
67 LTU 927 Vilte Navaskaite, Kobieta, 2006, Bangputys 239,0 22 (dnf) dnf 55 dnf
68 LTU 514 Tadas Azukas, Mężczyzna, 2009, Bangputys 239,0 64 (70) 53 57 65
69 LTU 5 Marius Antanavicius, Mężczyzna, 2008, Bangputys 250,0 65 (68) 61 67 57
70 POL 1221 Michał Sudnik, Mężczyzna, 2009, UKS NORD Augustów 251,0 (ocs) 61 64 65 61
71 BLR 1089 Darya Radzionava, Kobieta, 2007, Sdushor Neman Belarus Grodno 263,0 61 72 66 (74) 64
72 LTU 316 Guoda Urbonavićnite, Mężczyzna, 2008, Bangputys 265,0 60 56 (dnf) 68 dnf
73 POL 11444 Paweł Pawlik, Mężczyzna, 2003, UKS Żegluj Lublin 265,0 57 75 67 (77) 66
74 POL 1708 Maja Szwejk, Kobieta, 2007, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 266,0 (dnf) 74 63 75 54
75 BLR 97 Lizaveta Kukalovich, Kobieta, 2007, Sdushor Neman Belarus Grodno 274,0 (dnf) dnf dnf 56 56
76 POL 373 Neringa Tuminauskaite, Kobieta, 2009, Bangputys 279,0 52 73 (dnf) 73 dnf
77 POL 884 Zofia Zarzecka, Kobieta, 2008, YKP Warszawa 290,0 62 69 (bfd) 78 dnf
78 POL 4709 Maciej Kryspin, Mężczyzna, 2008, GKŻ 294,0 (dnf) dnf 69 76 68
79 LTU 1091 Radu Vyrtosu, Mężczyzna, 2009, Bangputys 309,0 (dnf) 66 dnf dnf dnf
80 LTU 1 Ramuni Luksyte, Mężczyzna, 2007, Bangputys 315,0 (dnf) dnf dnf 72 dnf
 

ZW Program do Obliczania Wynikow Regat, 4.024.003
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Informacje o ZW: http://www.zw-scoring.nl